Živý modlitební řetěz

K výročí 300 let kostela vytváříme živý modlitební řetěz. Můžeme symbolicky postavit kostel z našich modliteb. Stačí si vzít v kostele dílek „kostela“ s datem. V tento den se pomodlíte růženec za farnost nebo na úmysl související s farností. Potom buď přinesete svůj dílek zpět do kostela a nalepíte na příslušné místo na nástěnce nebo  můžete použít náhradní dílek, který bude v kostele k dispozici (v tom případě je nutné si pamatovat datum vaší modlitby).

Dílky kostela budou připravovány vždy na měsíc až do 15. srpna. Modlit se můžete i opakovaně.