Sbírka šatstva

Sbírka šatstva

Sbírka obnošeného šatstva se koná v naší farnosti pravidelně 2x ročně, na jaře (duben) a na podzim (říjen). Sběr oděvů probíhá v domě č.p. 250 v Pozořicích (u Orlovny). Věci prosím noste čisté a zabalené do igelitového pytle či papírové krabice, a prosím jen takové, které je ještě plně funkční a může ještě někomu dobře posloužit. Vždy vybíráme dětský, dámský, pánský textil a obuv, mnohdy ale i další věci, jejichž seznam vždy naleznete na aktuálním letáčku sbírky, jiné věci nám prosím nenoste, děkujeme za pochopení. Brněnský charitní bazar Baltazar bohužel již věci nepřijímá (mnoho let jsme darovali věci právě tam), proto vybrané věci podporují činnost Diakonie Broumov.

TERMÍN NEJBLIŽŠÍ SBÍRKY: 13. - 14.10.2023

!!! Při této sbírce bude současně probíhat i sběr věcí pro brněnské Centrum pro lidi bez domova. Momentálně tam potřebují tyto věci, jiné prosím nennoste. Věci prosím zabalte zvlášť pánské, dámské a popište. Moc děkujeme!

  • Knihy - beletrie, čtivé příběhy, hlavně detektivky
  • PÁNSKÉ oblečení – vhodné pro život na ulici – ponožky (klidně i kusovky), prádlo, kalhoty - tepláky, rifle, trika, mikiny, bundy, čepice, rukavice, pohodlné větší boty
  • DÁMSKÉ oblečení – JENOM❗ spodní prádlo, ponožky (i kusovky), legíny, tepláky, praktické boty (ostatního dámského oblečení mají dost, protože většina klientů jsou muži)
  • Batohy, spacáky, karimatky, deky, stan

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace