Plánované opravy

V současnosti pracujeme na projektu generální opravy střechy fary. Po podrobném průzkumu farní střechy a krovu bylo zjištěno závažnější poškození dřeva na 2-3 stupeň.

Lokální opravy jsou tedy už nedostatečné a neřeší degradující stav. Proto je potřeba přistoupit k zásadní generální opravě celé konstrukce krovů a střešního pláště, aby se zabránilo větším škodám na objektu fary. Na zpracovaný projekt je vydáno stavební povolení.

Generální opravu střechy farní budovy plánujeme zrealizovat v průběhu roku 2022 a 2023. Předpokládané náklady jsou cca 3 mil. Kč.
Významnou podporou jsou nám příspěvky všech obcí naší farnosti.

Vzhledem k obrovské finanční náročnosti prosíme všechny o finanční podporu oprav:
ČÍSLO ÚČTU: 173885580/0300
VARIABILNÍ SYMBOL: 777

Na všechny poskytnuté finanční dary na Vaši žádost vystaví Farnost Pozořice potvrzení o přijetí daru.
Poskytnutým darem mohou právnické osoby, OSVČ i zaměstnanci snížit svůj daňový základ a tím si snížit placení daně z příjmů - fyzické osoby ( OSVČ a zaměstnanci) až do výše 15 % svého daňového základu, právnické osoby do výše 5% daňového základu.

Bližší informace a potvrzení o přijetí daru poskytne účetní farnosti:
Marie Dvořáčková
email: marie_dvorackova@centrum.cz