Adopce na dálku

Adopce na dálku®

Od roku 1993 pomohl program Adopce na dálku® více než 30 tisícům nejchudších dětí. Podpora zahrnuje financování nákladů na vzdělávání (školné na základních, středních či vyšších školách, školní pomůcky, školní uniforma, v případě potřeby pobyt na internátu či příspěvek na školní autobus, doučování), mimoškolní aktivity a zdravotní péči. Nedílnou součástí programu je i podpora komunit, které hrají v celkovém rozvoji a vzdělávání potřebných dětí zásadní roli.

Naše farnost má adoptované tři děti z Indie, dva chlapce a jedno děvče (viz níže). Jeden chlapec s naší pomocí již úspěšně dostudoval, na jeho místo jsme přibrali ihned dalšího chlapce.

VINAYA NAIK
ROLWIN SEQUEIRA
SHANKAR G.

Roční příspěvek na jedno dítě činí 6000,- Kč. Roční příspěvek na Adopci na dálku za naši farnost je tedy 18000,- Kč.

S dětmi si pravidelně dopisujeme, zpravidla 2-3x ročně. Přeložené dopisy můžete nalézt u informací o jednotlivých dětech.

JAK PŘISPĚT?

V naší farnosti pořádáme pravidelné sbírky na Adopci na dálku. Tato sbírka probíhá zpravidla 2x ročně současně se sbírkou šatstva na farním dvoře, kde je umístěna kasička, do které lze přispět libovolnou částkou.

Můžete přispět i mimo organizovanou sbírku, samostatně po zkontaktování vedoucího farní charity.

Děkujeme za vaše příspěvky!

Více informací o programu Adopce na dálku® a odpovědi na nejčastější otázky naleznete zde:
https://praha.charita.cz/zahranici/adopce-na-dalku/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace